przejdź do głównego menu przejdź do treści
  • logo Unii Europejskiej - link do strony Zespołu Funduszy Pomocowych
  • logo Miasta Szczecin - link do oficajnej strony Szczecina

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna16299324
2Interpelacje i zapytania radnych - VIII kadencja 2018-202312619308
3Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze9169091
4Strona główna6170337
5Postępowania Urzędu Miasta Szczecin5081592
6Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20105029537
7Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20144980403
8Projekty uchwał Rady Miasta4821450
9Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4619676
10Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
11Archiwum aktualności Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi4031921
12Sesje Rady Miasta3721526
13Uchwały Rady Miasta3091952
14Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin2925562
15Nabór na stanowiska2781002
16Dokumenty typu B - Decyzje, postanowienia2568181
17dokumenty typu A - Wnioski2472037
18Mała dotacja do 10 tys. zł2444251
19Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2340665
20Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
21Interpelacje i zapytania radnych - IX kadencja 2024-20292156015
22Informacje o wyniku naboru do Urzędu2020680
23Informacje o wyniku naboru1916630
24Wykaz informacji udostępnianych na wniosek1910047
25Wyjaśnienia treści SIWZ1878267
26Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1678580
27Urząd Miasta Szczecin1584650
28Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1571047
29Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji1551992
30Archiwum konkursowe1534590
31Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1523608
32Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin1522570
33Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie1494800
34Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121456474
35Modyfikacja SIWZ1441282
36Sprzedaż majątku ruchomego1433798
37Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
38Strona główna1346619
39Ogłoszenia konkursów ofert1307972
40Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.1289362
41Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta1287874
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.1270364
43Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1225134
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.1224735
45Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-20181220482
46Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1203252
47Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.1175926
48Aktualności Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi1163517
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.1150324
50Archiwum aktualności Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi1106998