Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Ustawienia cookies

Korzystamy z plików cookies, instalowanych na Twoim urządzeniu w celu realizacji pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych analitycznych. Więcej dowiesz się z polityki prywatności oraz RODO.

Te pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania serwisu, dlatego też nie można ich wyłączyć z tego poziomu. W ustawieniach przeglądarki możliwe jest ich wyłączenie, co może zakłócić prawidłowe działanie serwisu.

Te pliki cookies mają na celu uzyskanie przez administratora serwisu wiedzy na temat ruchu na stronie. Zbieranie danych odbywa się anonimowo.

logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Interpelacje i zapytania radnych - VIII kadencja 2018-20236633989
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze6583850
3Strona główna6170337
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4746732
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4208300
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103408358
8Strona główna3382062
9Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20143297134
10Uchwały Rady Miasta2772879
11Nabór na stanowiska2627047
12Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
13Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2216098
14Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego2147575
15Mała dotacja do 10 tys. zł2039346
16Sesje Rady Miasta2028007
17Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1944374
18Informacje o wyniku naboru do Urzędu1808950
19Informacje o wyniku naboru1723556
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1589935
21Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1571047
22Urząd Miasta Szczecin1488877
23Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1468035
24Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121430729
25Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
26Strona główna1346619
27Sprzedaż majątku ruchomego1266160
28Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1220320
29Ogłoszenia konkursów ofert1198940
30Wyjaśnienia treści SIWZ1171284
31Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji1132326
32Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1126379
33Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
34Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1098313
35Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin986678
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.986320
37Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta984275
38Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.944901
39Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie943905
40Biuro Obsługi Interesantów923297
41Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do miejskich jednostek919365
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.899926
43Rada Miasta Szczecin885519
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.848083
45Archiwum konkursowe824785
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.824197
47Radni IX Kadencji Rady Miasta Szczecin823494
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.797544
49Plany i raporty793479
50Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.792507